Skontaktuj się z nami : 509-876-258
Do góry

Znaki zodiaku, które mają największy problem z alkoholem. Powinny uważać

Te znaki zodiaku muszą szczególnie uważać. Gwiazdy zapisały im bowiem skłonność do nadużywania przyjemności. Mogą wpaść w nałóg i uzależnić się np. od alkoholu. Uważaj, aby złe nawyki nie sprowadziły cię na manowce.

Znaki zodiaku, które mogą mieć problem z alkoholem
Niektóre ze znaków zodiaku mogą charakteryzować się większą skłonnością do sięgania po alkohol. Może to wynikać z ich wrażliwej natury i wrodzonej skłonności do melancholii. Inne zodiakalne znaki po prostu nie wyobrażają sobie weekendu bez kropelki czegoś mocniejszego. Uważaj jednak. Niezależnie od motywacji alkohol może być silnie uzależniający, a w konsekwencji – wysoce destrukcyjny. Sprawdź, czy dotyczy to ciebie.

Ryby. Z natury są marzycielskie i skłonne do melancholii, co może niestety wpływać na ich zamiłowanie do alkoholu. Smutna Rybka będzie topić w trunkach, żale i smutki – nawet te, które się nie wydarzyły. Osoby spod tego znaku mają bowiem skłonność do bujania w obłokach. Pozostawienie ich samemu sobie, z ich własnymi myślami, może skończyć się dla Ryby niezbyt pomyślnie. Nie powinny one nadmiernie roztrząsać tego co się wydarzyło, a już w szczególności nie powinny uciekać w świat używek i nałogów.

Strzelec. Miewa skłonność do przesady, łatwo ulega wpływom nałogów. Ten znak charakteryzuje zamiłowanie do dobrych jakościowo trunków, wystawnego jedzenia. Co gorsza, będzie uważać, że nic złego się nie dzieje. Ta pewność siebie w połączeniu ze skłonnością do nałogu może być destrukcyjna. Strzelec powinien szczególnie uważać na picie.

Rak. Melancholijny Rak miewa skłonności do spadków nastroju, które mogą wywołać u niego chęć sięgnięcia po butelkę. W takich chwilach ten znak zodiaku powinien powiedzieć sobie stanowcze „nie”. Trzeba jednak przyznać Rakowi, że na co dzień zachowuje zdrowy rozsądek w sprawach nałogów. W chwilach słabości usprawiedliwia skłonność do nałogu

Baran. Hulaj dusza – piekła nie ma. To jego życiowe motto Bywa uparty i stanowczy, ma twardy charakter. Jego pewność siebie przekłada się na postawę zdobywcy – Baran uwielbia ostre imprezy, a myśl o zakrapianym przyjęciu tylko dodaje mu skrzydeł. Ten znak zodiaku jest głodny życia – spróbuje wszystkiego, co los podsunie mu pod nos. Co za tym idzie – w pewnym momencie może stracić umiar i kontrolę nad swoimi pragnieniami.

Byk. Uwielbia wygodne i ekskluzywne życie. Nie stroni od imprez, alkoholu i wszelkich innych przyjemności. Co ciekawe, mimo skłonności do szaleństw, Byk potrafi powiedzieć sobie „stop”. Wynika to z faktu, że nie znoszą, gdy coś ma nad nimi kontrolę. Jednak zanim przejrzą na oczy życie z nimi może być trudne.

Dodaj komentarz

*

code