Skontaktuj się z nami : 509-876-258
Do góry

Zdjęcie dla Niepodległej od Wspólnie dla Częstochowy

ŚWIĘTO. Z okazji Święta Niepodległości Stowarzyszenie Wspólnie dla Częstochowy spotkało się z częstochowiankami i częstochowianami na placu Biegańskiego, by wspólnie wykonać pamiątkowe biało-czerwone zdjęcie. W wydarzeniu udział wziął również prezydent Częstochowy, Krzysztof Matyjaszczyk

– Jedno zdjęcie mówi więcej niż tysiąc słów. Chcieliśmy w ten sposób pokazać, że urodziny Niepodległej można świętować całymi rodzinami, z przyjaciółmi. Cieszy nas, że mieszkanki i mieszkańcy licznie odpowiedzieli na nasze zaproszenie i Wspólnie pokazaliśmy, że Częstochowa radośnie uczciła Dzień Niepodległości – wyjaśnił członek stowarzyszenia.
– Cieszę się, że mogłem razem z mieszkankami i mieszkańcami oraz Stowarzyszeniem Wspólnie dla Częstochowy uczestniczyć w tym wydarzeniu. Każda inicjatywa, która buduje poczucie jedności, jest nam dzisiaj potrzebna – dodał prezydent Krzysztof Matyjaszczyk.
To niejedyne wydarzenie zorganizowane tego dnia przez stowarzyszenie. Przed południem ci, którzy nie boją się zimnej wody, uczestniczyli we wspólnym, świątecznym morsowaniu w Parku Lisiniec. Na obu akcjach nie zabrakło rozdawanych słodkości, przypinek z logo stowarzyszenia i tradycyjnych kotylionów. (oprac. red.)

Fot.
Na placu Biegańskiego wykonano pamiątkowe biało-czerwone zdjęcie.
STOWARZYSZENIE WSPÓLNIE DLA CZĘSTOCHOWY

Dodaj komentarz

*

code