Skontaktuj się z nami : 509-876-258
Do góry

Wspieramy lokalny sport!

SPORT. W minionym tygodniu SKRA Częstochowa podpisała umowę partnerską z redakcją naszych tygodników regionalnych. Jest nam bardzo miło znaleźć się w gronie firm wspierających ten klub, w którym młodzi ludzie spełniają swoje sportowe marzenia!

Skra Ladies Częstochowa to drużyna, która jest w rodzinie Skry od 3 lat. Zawodniczki zaczynały z początkiem 2019 roku w III lidze, a dziś grają na zapleczu Ekstraligi kobiecej, czyli I lidze, a w międzyczasie – oprócz pierwszej drużyny – cała sekcja kobieca rozwija się w niesamowitym tempie i obecnie w trenują w niej dziewczyny w rocznikach U-15, U-13, U-11 oraz U-9.

O marzeniach
– Marzeniem naszych Ladies jest awans do Ekstraligi. To jest odpowiednik Ekstraklasy męskiej. To marzenie jest absolutnie realne. Wystarczy, żeby te młode i utalentowane dziewczyny, które grają w Skrze, dalej się tak świetnie rozwijały, jak to robią do tej pory, i wierzę, że dzięki nim to się już niebawem uda. Ale aby tak się stało, potrzebne jest też wsparcie finansowe, aby móc wspierać ten rozwój dziewczyn i fundować im stypendia – mówi Marcin Kot, koordynator Skry.

O projekcie Skra Ladies Business Team
– Kobieca sekcja nie ma co liczyć na większe wsparcie od podmiotów samorządowych, dlatego też chcemy zbudować grupę firm oraz kobiet ze świata biznesu, które będą dumnie wspierać rozwój kobiecej piłki w Skrze, ale też i grupę, która będzie rozwijała się biznesowo w gronie członków poprzez wspólne spotkania biznesowe zarówno online, jak i offline, eventy w dniu meczu, wspólne akcje reklamowe itp. – mówi dalej Marcin Kot. – Chciałbym, aby celem takiej grupy biznesowej był rozwój tych firm poprzez networking, wzajemną pomoc, ale też i edukacja, zarówno ta ekonomiczna, jak i poprzez przekazywanie wiedzy dotyczącej np. radzenia sobie z kryzysem w firmie, sztuki rozwiązywania problemów, umiejętnego zarządzania pracownikami, negocjacji biznesowych itp. Do tego chciałbym, aby nas wspierali eksperci w swoich branżach, którzy będą zapraszani jako prelegenci na regularne spotkania biznesowo-networkingowe i będą się dzielić swoją wiedzą z uczestnikami projektu Skra Ladies Business Team – dodaje. (red.)

Dodaj komentarz

*

code