Skontaktuj się z nami : 509-876-258
Do góry

Sekcja żeglarska Marina Poraj Sailing Team ogłasza nabór

Sekcja żeglarska Marina Poraj Sailing Team ogłasza nabór do grupy początkującej, której zadaniem będzie zapoznanie dzieci z podstawami żeglarstwa oraz ich dalsze doskonalenie w grupach zaawansowanych i regatowych.

W czasie zajęć dzieci będą uczyć się samodzielnie prowadzić łódkę klasy Optimist oraz poprzez zabawę poznawać m.in.: budowę jachtu, podstawy meteorologii, prace bosmańskie, przepisy, teorię żeglowania oraz etykietę żeglarską.

Naszym głównym celem prowadzonej sekcji jest zarażanie pasją do żeglowania, budowanie relacji w grupie rówieśników, dobra zabawa oraz nauka samodzielności. Nasi trenerzy to doświadczeni profesjonaliści, dla których żeglarstwo to nie tylko praca, ale też wielka pasja.

GDZIE I KIEDY?
Zajęcia dla dzieci trwają cały rok. W okresie od maja do października odbywają się zajęcia teoretyczne oraz praktyczne na terenie Ośrodka Marina Poraj i wodach Zalewu Porajskiego (w roku szkolnym weekendy, wakacje w tygodniu). W okresie zimowym dzieci uczęszczają na zajęcia sportowe m.in. basen, ścianka wspinaczkowa.

DLA KOGO SĄ TE ZAJĘCIA?
Dla dzieci między 6 a 12 rokiem życia, które lubią sport i chciałyby nauczyć się żeglować, dobrze się przy tym bawiąc. W sekcji można żeglować przez wiele sezonów ciągle ucząc się nowych rzeczy. Dla tych którzy mają zacięcie sportowe i chcieliby brać udział w regatach istnieje możliwość awansu do grupy zaawansowanej lub regatowej.

Zapraszamy do zapisów:
e-mail: kontakt@marinaporaj.org.pl
tel. 720 795 207 biuro (poniedziałek – piątek od 8:00 do 16:00)
tel. 509 650 631 (poniedziałek – piątek po godz. 16:00)

Startujemy w maju!
Liczba miejsc ograniczona!
Wszystkie szczegóły podamy na zebraniu organizacyjnym, które odbędzie się po zamknięciu listy uczestników.

Dodaj komentarz

*

code