Skontaktuj się z nami : 509-876-258
Do góry

Robiłem wszystko, aby nie mieć nad sobą szefa

Wszystko zaczęło się w momencie, kiedy postanowiłem „poświecić się” muzyce… Odkąd pamiętam, moje ręce spoczywały na klawiaturze komputera lub trzymały pałki perkusyjne. Projektowanie, produkcja mebli i granie na perkusji to dosyć rozbieżne profesje, które udało się scalić w łagodny sposób. Zacząłem jako manager i projektant w jednym z największych salonów meblowych w Częstochowie i to było zalążkiem mojej dzisiejszej firmy. Już wtedy, jako członek kadry zarządzającej, mogłem pozwolić sobie na dzielenie czasu pracy w taki sposób, aby móc grać koncerty od piątku do poniedziałku (zespół – Cała Góra Barwinków).

Praca w „sieciówce” nauczyła mnie, ze słabe jakościowo meble lubią się „mścić” na osobie która, je sprzedała, i stad różne zgrzyty w relacji klient–sprzedawca.
Teraz mogę z czystym sumieniem odebrać telefon od klienta, z którym współpracowaliśmy jakiś czas temu, nie obawiając się o to, czy mebel się zepsuł, czy trzeba cos wymienić.

Od 2008 r. już oficjalnie jako CULINARUM prowadzimy produkcje mebli dla najbardziej wymagającego klienta. Znajomość branży muzycznej ułatwiła mi wejście na „salony” gwiazd muzyki, filmu, teatru czy tez radia i telewizji. Realizowaliśmy cała masę przedsięwzięć meblowych u klientów z pierwszych stron gazet.
Dbamy o każdy detal – ergonomiczny i funkcjonalny w fazie projektowania oraz wizualny podczas montażu.
Nasza kadra montażowa to wykwalifikowany personel, który z pokora znosi moje nawet najbardziej wymagające projekty kuchni, szaf czy innych wytworów.


Więcej zdjęć na facebook.com/culinarum


Jakub Syguda
Założyciel Culinarum.pl
Studio projektowe mebli Culinarum.pl
Fabryka mebli CLM Culinarum
Perkusista Całej Góry Barwinków

Dodaj komentarz

*

code