Skontaktuj się z nami : 509-876-258
Do góry

Renowacja ławek w III alei, zielony aneks wyczyszczony

Trwa odnawianie ławek w III alei Najświętszej Maryi Panny. Wcześniej poprawiono stan zielonego aneksu na placu Biegańskiego.

Centrum Usług Komunalnych w ramach zadania „Utrzymanie w należytym stanie technicznym elementów małej architektury zlokalizowanej na terenach zieleni miejskiej w Częstochowie – remonty i naprawy ławek oraz koszy”, zleciło renowację ławek zlokalizowanych w III Alei Najświętszej Maryi Panny. Modernizacja obejmuje 90 ławek. Polega na demontażu starych, wysłużonych już desek, w miejsce których są montowane nowe (łącznie będzie to 540 sztuk desek).
W ramach zadania wcześniej została wyczyszczona również zielona strefa wypoczynku znajdująca się na placu Biegańskiego. Liczymy na to, że jej użytkownicy pozwolą przez dłuższy czas cieszyć się jej odnowionym, bardziej estetycznym – niż tym prezentowanym na kilka zdjęciach (z końca listopada) – wyglądem.
Łączna wartość prowadzonych prac, które mają się zakończyć do 15 grudnia, to ponad 57 tys. zł. Wykonawcą realizującym zadanie jest częstochowska firma CIS Spółka z o.o. Sp.k.

Dodaj komentarz

*

code