Skontaktuj się z nami : 509-876-258
Do góry

Rehabilitacja i wsparcie aktywności ruchowej dla seniorek i seniorów

Prezydent Miasta Częstochowy zaprasza częstochowianki i częstochowian powyżej 65. roku życia z niepełnosprawnością narządu ruchu do udziału w bezpłatnym programie zdrowotnym. Na wszystkich, którzy zakwalifikują się do programu, czeka seria zabiegów dopasowanych do ich problemu zdrowotnego. Zapisy ruszają 2 listopada.

Każdy z zakwalifikowanych pacjentów w zależności od problemu zdrowotnego będzie mógł skorzystać z 10-dniowego cyklu zabiegów składających się z kinezyterapii i fizykoterapii. Każdy pacjent otrzyma 30 zabiegów dostosowanych do konkretnego problemu zdrowotnego.
Realizatorem programu pn. „Rehabilitacja i wspieranie aktywności ruchowej dla Seniorów, mieszkańców Miasta Częstochowy na lata 2013 – 2017 – kontynuacja programu na lata 2018-2022” jest Przychodnia Rodzinna Euro-Medicus przy ul. Kopalnianej 4:
tel. 34 365 99 15,
adres : wtyrek@o2.pl ,www.przychodniaeuro.pl

ZAPISY DO UDZIAŁU W PROGRAMIE RUSZAJĄ 2 LISTOPADA 2020 ROKU.

W okresie obowiązywania stanu epidemii realizacja zabiegów rehabilitacyjnych musi odbywać się zgodnie z ustanowionymi w przepisach prawa ograniczeniami, nakazami i zakazami oraz wytycznymi Głównego Inspektoratu Sanitarnego. Dlatego też osoby zainteresowane udziałem w programie muszą umówić się telefonicznie – nr telefonu tel. 34 365 99 15 na wyznaczenie terminu, w którym odbędzie się kwalifikacja lekarska.

TYLKO PACJENT, KTÓREMU WYZNACZONY ZOSTANIE TELEFONICZNIE TERMIN KWALIFIKACJI BĘDZIE MÓGŁ WZIĄĆ UDZIAŁ W PROGRAMIE.

Warunkiem udziału w programie jest posiadanie aktualnego orzeczenia o stopniu niepełnosprawności w zakresie narządu ruchu.

Dodaj komentarz

*

code