Skontaktuj się z nami : 509-876-258
Do góry

Panorama Business Park będzie centrum biznesowym Parkitki w Częstochowie

Parkitka to jedna z najlepiej obecnie rozwijających się dzielnic Częstochowy. Od kilku lat trwa tu boom inwestycyjny. Rozwój to zawsze nowe możliwości, ale i nowe potrzeby. W odpowiedzi na nie firma deweloperska Parkland Inwestycje rozpoczęła budowę w tej dzielnicy nowoczesnego centrum biznesowo-usługowego. To oczekiwany element dynamicznie rozwijającej się tutaj tkanki miejskiej.

Inwestycja z perspektywami
Budynki mieszkalne to dziś nie wszystko, czego potrzeba do pełnej funkcjonalności osiedla czy dzielnicy nowoczesnego miasta. Osiedle mieszkaniowe Panorama Apartamenty Poleska planowo będzie więc uzupełnione o tę nową inwestycję. Centrum biznesowo-usługowe uzupełni tutejszą ofertę lokalową o powierzchnie biurowe i przeznaczone pod lokale usługowe. W obecnej sytuacji na rynku warto mieć na uwadze, że tego rodzaju nieruchomości stanową doskonały sposób zabezpieczenia kapitału. Spełni się też w charakterze inwestycji, gdyż wobec stałego wzrostu wartości nieruchomości można spodziewać się zysków w sytuacji późniejszej odsprzedaży teraz nabytych lokali. Stale też możliwe jest czerpanie korzyści z ich bieżącego najmu.
Wartość nieruchomości podnosi też jej lokalizacja. Parkitka to dzielnica z dużymi perspektywami rozwoju. Dodatkowo świetnie położona w bliskiej odległości od autostrady A1. Panorama Business Park pozwoli więc na prowadzenie tutaj nowoczesnego biznesu w sprzyjających warunkach i korzystnym otoczeniu.
Firma Parkland ma dodatkowo specjalną ofertę dla wszystkich potencjalnych klientów – kupujących i wynajmujących. To możliwość wpływu na ostateczny kształt inwestycji, a więc dopasowania jej do własnych potrzeb. Zaangażowanie już na etapie budowy to szansa na zaprojektowanie i zagospodarowanie lokali dokładnie takich, jakie spełnią oczekiwania nabywców i wynajmujących. To na przykład możliwość zdecydowania, czy przygotowywana przestrzeń biurowa ma być urządzona wedle formuły open space, czy też w formie dostosowanych do potrzeb mniejszych biur.

Standardy XXI wieku
Panorama Business Park to nie tylko nowoczesna architektura. Inwestor zadbał tutaj o jej doskonałe wpisanie w przestrzeń miejską. Zwraca uwagę klasyczna elewacja centrum biznesowo-usługowego, doskonałe zaplanowanie przestrzeni użytkowej, odpowiadające obecnym trendom wysokie pomieszczenia. Każdy będzie w stanie korzystać tu z optymalnych warunków do prowadzenia działalności. Pewność warunków do efektywnej i wygodnej pracy to atut tej inwestycji. Niezależnie od tego, czy skorzysta z niej mała czy duża firma. Oferta jest dostosowana do potrzeb firm o różnej skali działalności. Obejmuje zakup lub wynajem przestrzenie od 36 do 1260 metrów kwadratowych. Najwięksi partnerzy uzyskają też możliwość aranżacji komunikacji wewnętrznej, projektowania klatek schodowych według własnych potrzeb – jeśli zdecydują się na wynajem lub kupno kilku pięter. Obok wspomnianych klatek schodowych budynek będzie posiadał również dwie szybkobieżne windy. Zgodnie z obecnymi standardami Panorama Business Park będzie mieć wydzieloną recepcję i pełny monitoring. To gwarancja bezpieczeństwa dla wszystkich klientów.
Spółka Parkland zatroszczyła się także o to, by powstające centrum biznesowo-usługowe na Parkitce było odpowiedzią na aktualne potrzeby mieszkańców Częstochowy. Parter obiektu będzie więc przeznaczony na działalność handlowo-usługową, trzy kolejne kondygnacje na biura, gabinety medyczne czy kancelarie prawne. Przestrzeń w górnej części budynku – przestronna, z dużym tarasem z widokiem na centrum Częstochowy – to świetna potencjalna lokalizacja prestiżowej restauracji lub dużego biura.
Budowa osiedla Panorama Apartamenty Poleska już przyciągnęła do tej części miasta nowych mieszkańców. Centrum Panorama Business Park to kolejny krok, tworzący w tej dzielnicy w pełni funkcjonalną tkankę miejską. To oczekiwana odpowiedź na potrzeby mieszkańców. Działalność prowadzona w tym miejscu będzie łatwo dostępna dla dużej liczby potencjalnych klientów.

Dodaj komentarz

*

code