Skontaktuj się z nami : 509-876-258
Do góry

Orkiestra zapowiada niedzielny finał

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy ma już trzydziestkę na karku. Jubileuszowa edycja wpłynęła na dobór daty dla finałowej imprezy. 30 stycznia na 30-lecie WOŚP. Tym razem celem kwesty jest zapewnienie najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.

Jedną z największych atrakcji najbliższej niedzieli będzie koncert na placu Biegańskiego. Na scenie pojawi się m.in. Clödie oraz częstochowscy artyści, którzy zagrają wspólnie z Młodzieżową Orkiestrą Dętą Mykanów. O godz. 20 przyjdzie pora na tradycyjne „Światełko do nieba” i występ gwiazdy wieczoru, czyli GRUBSONA.

Po ubiegłorocznym Finale, który odbył się w formule on-line na Plac wracają znane i lubiane finałowe atrakcje. Nie zabraknie m.in. licytacji i animacji dla najmłodszych. Na częstochowskie ulice wyjdzie aż 500 wolontariuszy, którzy kwestować będą we wszystkich dzielnicach miasta.
Finałowi towarzyszyć będzie dodatkowe akcje, w tym Parada Serc, Wernisaż z okazji 30-lecia WOŚP, X Częstochowski Bieg „Policz się z cukrzycą”, IX Śląska Integracja Terenowa, morsowanie czy nurkowanie.

Informacje o finałowych atrakcjach można znaleźć na facebookowym profilu WOŚP Częstochowa.

Częstochowski sztab WOŚP przypomina o korzystaniu ze środków ochrony osobistej, częstym dezynfekowaniu rąk oraz zachowywaniu dystansu społecznego.

Dodaj komentarz

*

code