Skontaktuj się z nami : 509-876-258
Do góry

Na co do teatru w październiku?

TEATR. „Teatr przyjazny osobom po 60. roku życia”, „Karnet dla nastolatka” – to inicjatywy częstochowskiego teatru, które z pewnością zainteresują publiczność w tym wieku. A ponadto jakie spektakle na nas czekają? W październikowym repertuarze znajdziemy m.in. „Fałsz”, „Sprzedawców gumek”, „Testosteron”

W myśl inicjatywy „Teatr przyjazny osobom po 60. roku życia” osoby po sześćdziesiątym roku życia mogą zakupić bilety na spektakle teatru w dodatkowo obniżonej cenie – 30 zł za jeden bilet na wskazane przez teatr przedstawienie oraz we wskazanym przez teatr miejscu widowni.
Teatr obejmie programem „Teatr 60+” przynajmniej jedno przedstawienie w miesiącu i ogłosi to na własnej stronie internetowej minimum na 7 dni przed datą prezentacji spektaklu. Zakupu biletów będzie mogła dokonać w kasie dowolna osoba, jednak wstęp na przedstawienie będzie możliwy jedynie za okazaniem promocyjnego biletu wraz z dokumentem z datą urodzenia okaziciela.
Z kolei akcja „Karnet dla nastolatka” kierowana jest do młodzieży, która ukończyła trzynasty rok życia, a nie przekroczyła dziewiętnastego. Nastolatki mogą kupić bilety na wybrane spektakle wieczorne w cenie 30 zł. (red.)
Pobierz repertuar na październik.

Dodaj komentarz

*

code