Skontaktuj się z nami : 509-876-258
Do góry

Mieszkanka Lublińca w „Hotelu Paradise”

Ruszyła trzecia edycja programu “Hotel Paradise”. Wśród uczestniczek jest Bogusia Brzezińska, 20-letnia mieszkanka Lublińca.

W rajskim hotelu na Zanzibarze kilkunastu singli podejmie niebezpieczną grę, w której stawką będą miłość i pieniądze. Cel jest jeden – znaleźć parę i zostać w programie jak najdłużej! Nie będzie to jednak łatwe, bo tutaj strategia i rywalizacja przeplatają się z lojalnością i prawdziwymi uczuciami.

Uczestnicy trzeciej edycji to wybuchowa mieszanka temperamentów – tu nikt się nie krępuje, że będzie spał z kimś nowo poznanym w jednym łóżku, a związki i relacje rozwijają się w tempie błyskawicy! Wśród nich jest Bogusia Brzezińska, 20-letnia mieszkanka Lublińca. To artystyczna dusza. Studiuje zaocznie wzornictwo, projektowanie ubioru i biżuterii. Prowadziła także własny butik, w którym sprzedaje między innymi ubrania własnego autorstwa. Jej pasje to: malowanie obrazów oraz śpiew. Bierze lekcje wokalne i po cichu marzy o własnym projekcie muzycznym. Pociąga ją sława. Jest pracowita i ambitna. Uwielbia sport. Pływa, gra w tenisa, siatkówkę i tańczy. W każdej dziedzinie czuje się dobrze i czerpie z niej radość. Najbardziej jednak skupia się na treningu siłowym.

Widzowie mogą śledzić losy mieszkańców „Hotelu Paradise” od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:00 na antenie TVN7.

Dodaj komentarz

*

code