Skontaktuj się z nami : 509-876-258
Do góry

Konkurs plastyczny dla przedszkolaków, w którym ważna jest empatia, tolerancja oraz szacunek dla osób z niepełnosprawnościami

Zapraszamy serdecznie do udziału w konkursie plastycznym, który adresowany jest do przedszkolaków uczęszczających do przedszkoli w Częstochowie. Organizatorem jest Centrum Pomocy Dziecku Niepełnosprawnemu i Jego Rodzinie, działające w strukturach Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Częstochowie.

Temat prac konkursowych: “W przyjaźni wszyscy jesteśmy pełnosprawni” .

Celem konkursu jest upowszechnianie wiedzy na temat osób z niepełnosprawnością. Odwołanie się do takich wartości jak przyjaźń, miłość, tolerancja oraz szacunek dla ludzi z niepełnosprawnością.

Format prac – A4, wykonane na papierze. Technika wykonania – forma płaska (farby plakatowe, akwarela, rysunek kredką, ołówkiem, collage itp.).

Prace konkursowe można dostarczać do 8 października 2021 r., na adres Centrum Pomocy Dziecku Niepełnosprawnemu i Jego Rodzinie w Częstochowie (tymczasowa siedziba mieści się przy ul. Legionów 50. Liczy się data wpływu.

Karta zgłoszeniowa stanowi załącznik do regulaminu konkursu, który można pobrać ze strony www.mops.czestochowa.pl

Wystawa prac zostanie zaprezentowana w czasie Dni Otwartych w Centrum Pomocy Dziecku Niepełnosprawnemu i Jego Rodzinie, które odbędą się w dniach 18-19 października w tymczasowej siedzibie Centrum przy ul. Legionów 50.

REGULAMIN

Dodaj komentarz

*

code