Skontaktuj się z nami : 509-876-258
Do góry

Konkurs! Jaki zespół towarzyszy aktorom w spektaklu „Zaczarowany koń. Piosenki lat pięćdziesiątych”

Konkurs!
Jaki zespół towarzyszy aktorom w spektaklu „Zaczarowany koń. Piosenki lat pięćdziesiątych” /podpowiedzi należy szukać na stronie teatr-mickiewicza.pl

Dla osób, które odpowiedzą prawidłowo na zadane pytanie przygotowaliśmy pulę miejsc w promocyjnej cenie 25 zł na spektakle „Zaczarowany koń. Piosenki lat pięćdziesiątych”

Do wyboru dwa terminy:
Niedziela, 14 marca 2021 r. , godz.16.00 i 19.00

Uwaga: Na Państwa zgłoszenia czekamy najpóźniej do środy 10.03.21 r. do godziny 15.00
Można również udzielać odpowiedzi telefonicznej, Kasa Teatru 372 33 06 lub Dział Promocji 372 33 27 (47, 57)
Ilość promocyjnych biletów ograniczona! Bilety wcześniej zakupione nie podlegają wymianie na bilety w cenie promocyjnej !

Zaczarowany koń. Piosenki lat 50!

Koncert „Zaczarowany koń” powstał na zamówienie częstochowskiego festiwalu RETRO, a ponieważ publiczność uwielbia tego rodzaju muzyczne widowiska, postanowiliśmy przygotować także teatralną jego wersję.

Będzie trochę różnic w porównaniu z tym co na Placu Biegańskiego, ale klimat utrzymamy. Pojawią się – w większości satyryczne – teksty, fragmenty starych kronik filmowych i przede wszystkim PIOSENKI. Piosenki, które przetrwały swój czas i śpiewane są do dzisiaj przez rzesze estradowych i teatralnych wykonawców. Nic dziwnego, większość z nich niemalże natychmiast stawała się szlagierami.

W koncercie pojawią się utwory liryczne („Kasztany”, „Pamiętasz była jesień” „Kaziu, zakochaj się”, „Złoty pierścionek”, „Dwa serduszka, cztery oczy”), ale i żywiołowe i dynamiczne („Serduszko puka w rytmie cza-cza”, „Kuba wyspa, jak wulkan gorąca”, „Cicha woda”, „Karuzela”, „W Arizonie”) – znane i nieco zapomniane.

MAKABUNDA gra z fantastyczną, dobrą energią, a zaproszeni do koncertu Aktorzy częstochowskiego teatru śpiewają wyśmienicie, a to – w połączeniu z repertuarem – gwarantuje udany wieczór.

Nie wiemy, czy uda się Wam z nami zaśpiewać.

Nie wiemy, czy uda się Wam zatańczyć (bo pomiędzy rzędami ciasno).

Ale wiemy, że wyjdziecie z teatru choćby odrobinę radośniejsi.

Zaczarowany koń.

Piosenki lat pięćdziesiątych.

Scenariusz, reżyseria, prowadzenie – Robert Dorosławski

Aranżacje – MAKABUNDA

Wykonawcy: Iwona Chołuj, Marta Honzatko, Waldemar Cudzik,

Maciej Półtorak, Antoni Rot

oraz Zespół MAKABUNDA pod wodzą Wojtka Turbiarza

Zapraszamy 14 marca (niedziela), godz. 16.00 i 19.00

Dodaj komentarz

*

code