Skontaktuj się z nami : 509-876-258
Do góry

Koncerty i spis powszechny w parku

W najbliższą sobotę, 31 lipca, do parku im. Staszica zawitają festiwalowe atrakcje. Będzie strefa zdrowia, animacji i chillu, a na mieszkanki i mieszkańców, którzy jeszcze się nie spisali, czekać będą przedstawiciele Miejskiego Biura Spisowego.

Organizatory festiwalu w ramach Budżetu Obywatelskiego – tym razem w dzielnicy Podjasnogórskiej – zachęcają częstochowian i częstochowianki do aktywnego uczestnictwa bogatym i różnorodnym programem. Podczas festiwalu będzie można spisać się do Narodowego Spisu Powszechnego, zmierzyć ciśnienie i poziom cukru, skorzystać z porad dietetycznych i treningowych, uzyskać informacje na temat szczepień oraz wziąć udział w licznych konkursach. Zaplanowano koncerty Amelii Cierpiał, Cacana Mania, Witkowskiego czy Orkiestry Dętej OSP Dźbów, a także strefę animacji dla najmłodszych. Strefa chillu zapewnia wygodne leżaki i potrawy z grilla.

Wstęp na imprezę i wszystkie atrakcje są bezpłatne.
Start o godzinie 14.00.

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 potrwa do 30 września, a jego podstawową metodą jest internetowy samospis. Odbywa się on poprzez stronę https://spis.gov.pl/ za pośrednictwem formularza spisowego. Przypominamy, że zgodnie z ustawą o statystyce publicznej udział w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021 jest obowiązkowy.

Dodaj komentarz

*

code