Skontaktuj się z nami : 509-876-258
Do góry

Kino na leżakach – teraz przy ul. Orkana

W najbliższy piątek, 3 września, plenerowy seans odbędzie się o godz. 20.30 przy Szkole Podstawowej nr 53. Tym razem będzie to komedia „Kogel Mogel 3”. A wcześniej – piknik rodzinny.

Piknik rozpocznie się już o godz. 17.00 w pobliżu boiska ,,Orlik” i skateparku przy SP nr 53 przy ul. Orkana 95/109. Zwieńczeniem programu pikniku – w którym znajdzie się miejsce m.in. na zabawy dla dzieci, porady dietetyczne, muzykę – będzie seans komedii obyczajowej ,,Kogel Mogel 3”. Pokaz filmu zacznie się już po zapadnięciu zmroku – o godz. 20.30.

Film z 2019 roku w reż. Kordiana Piwowarskiego jest trzecią częścią serii komediowej, której pierwszą odsłoną był film ,,Kogel Mogel” z 1988 roku. Na ekranie pojawią się m.in. Anna Mucha, Jerzy Rogalski, Maciej Zakościelny, Katarzyna Skrzynecka, Grażyna Błęcka-Kolska, Ewa Kasprzyk, Zdzisław Wardejn czy Wiktor Zborowski.

Będzie to już drugie „Kino na leżakach” w tym roku w Częstochowie. Impreza jest możliwa dzięki głosom oddanym na ten projekt w ramach Budżetu Obywatelskiego przez mieszkanki i mieszkańców dzielnicy Raków. Honorowy Patronat nad wydarzeniem objął prezydent Krzysztof Matyjaszczyk.

Wstęp jest bezpłatny.

Dodaj komentarz

*

code