Skontaktuj się z nami : 509-876-258
Do góry

JURAPARK W KRASIEJOWIE – niezapomniane eventy i spotkania biznesowe

Jura Krakowsko-Częstochowska ma do zaoferowania wiele atrakcji przyrodniczo-turystycznych, stąd niesłabnąca popularność tego malowniczego obszaru Polski wśród okolicznych mieszkańców i przyjezdnych. Jedną z takich atrakcji jest JuraPark w Krasiejowie. Rozmawiamy z Karoliną Wroną, koordynatorką działu marketingu JuraParku, na temat bogatej oferty rozrywkowej tego miejsca

Biznes&Gospodarka: Czym dokładnie jest krasiejowski JuraPark? Co wyróżnia to miejsce?
Karolina Wrona: JuraPark w Krasiejowie jest jednym z największych tematycznych parków rozrywki w Polsce. Jest to miejsce wyjątkowe i przyjazne dla wszystkich osób, w każdym wieku. Po przybyciu tu z rodziną, przyjaciółmi czy kolegami z pracy, na pewno przeżyje się niesamowite chwile, po których pozostaną wspaniale wspomnienia. Atrakcyjna lokalizacja w przepięknej, pełnej przyrody okolicy oraz niezwykle zróżnicowana oferta atrakcji sprawią, że wizyta oraz organizowanie wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych w JuraParku w Krasiejowie będzie doskonałym wyborem. Jesteśmy specjalistami w organizowaniu wszelkiego rodzaju eventów, spotkań i zabaw. Do każdego projektu podchodzimy bardzo indywidualnie, z ogromną uwagą i troską, aby zadbać o zadowolenie klientów.
B&G: Na państwa stronie można znaleźć informacje m.in. o wycieczkach, imprezach okolicznościowych, zabawach dla dzieci, a także o… dinozaurach.
KW: Krasiejowski JuraPark zlokalizowany jest w przepięknej zielonej okolicy, otoczony lasami, polami i łąkami pełnymi dzikiej przyrody. Sam JuraPark to ponad 40 hektarów zróżnicowanego obszaru, gdzie każdy znajdzie atrakcyjne i przyjemne dla siebie miejsce. Największą atrakcją turystyczną jest oczywiście nasza ścieżka z dinozaurami, zaprojektowana tak, by jak najlepiej korzystać z uroków okolicy i ukształtowania terenu. Wędrując z przewodnikiem lub samemu, można podziwiać niemal 200 naturalnej wielkości modeli prehistorycznych stworzeń ustawionych wśród drzew, wydm i nad jeziorem. Wykwalifikowani przewodnicy, znawcy prehistorii, w przyjemny i przystępny sposób przekażą wam wiedzę oraz mnóstwo ciekawostek o pradawnych władcach Ziemi. Ale atrakcji jest znacznie więcej! Możecie cofnąć się w czasie i odbyć podróż do pradziejów w Tunelu Czasu, najdłuższym w Polsce kinie mobilnym z efektami 3D. Możecie zanurkować w prehistorycznym oceanarium i zobaczyć morskie potwory. W futurystycznym Muzeum Nauki i Ewolucji Człowieka prześledzicie dzieje naszego gatunku. W Pawilonie Paleontologicznym ujrzycie, a być może nawet dotkniecie oryginalnych skamieniałych kości prehistorycznych gadów sprzed 225 milionów lat. Dla zmęczonych znajdzie się miejsce relaksu na Jurajskiej Plaży. Dla osób z dziećmi zapewnimy place zabaw z ogromną ilością atrakcji. Nasz punkt gastronomiczny serwuje przepyszne, zróżnicowane i zdrowe potrawy. Nasza wykwalifikowana kadra jest zawsze w pobliżu, chętna do pomocy lub gotowa, by udzielić wszelkich informacji.
B&G: To rzeczywiście duży wybór atrakcji! A jak wygląda organizacja imprez okolicznościowych, takich jak np. wesele czy imprezy firmowe?
KW: Jesteśmy doświadczeni w kompleksowym organizowaniu imprez i eventów firmowych. Zapewniamy profesjonalną obsługę gastronomiczną z menu dopasowanym i dopracowanym pod każdym kątem. Specjalizujemy się w organizowaniu imprez integracyjnych, zjazdów, imprez okolicznościowych, urodzin, wesel, a także zabaw tematycznych. Można u nas zorganizować imprezy andrzejkowe, mikołajkowe czy sylwestra. Posiadamy przestronną, bardzo ładną salę restauracyjną w centrum parku. Dopasowujemy dekoracje do charakteru eventu oraz do waszych życzeń. Posiłki zostaną przepięknie podane i ułożone zgodnie z waszymi sugestiami i życzeniami. W nowoczesnym budynku PNIEC posiadamy wygodną i przytulną salę konferencyjno- -kinową, mogącą pomieścić do 120 osób. Na potrzeby imprez zamkniętych posiadamy również odpowiednio przystosowaną do tego salę mogącą pomieścić taką samą liczbę uczestników. Posiadamy także pokoje, w których można się zatrzymać na noc.
B&G: A co z niestandardowymi imprezami, które uczestnik wymarzy sobie według własnego pomysłu?
KW: Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje i wyzwania. Zorganizujemy dla was imprezę lub event wedle waszych życzeń i sugestii, w taki sposób, że pozostaną niezapomniane wspomnienia. Przy większej liczbie uczestników danego wydarzenia jesteśmy otwarci na negocjacje kosztów. Pracodawcy mogą także wykupić u nas vouchery, aby podarować je swoim pracownikom i ich rodzinom. JuraPark w Krasiejowie jest miejscem rodzinnym, ciepłym a jednocześnie możesz tu przeżyć niesamowite emocje i przygody. Jesteśmy gotowi do waszej dyspozycji, gotowi na każdy scenariusz imprezy i eventu. Zorganizujcie je u nas, wśród dinozaurów (uśmiech).
B&G: Dziękujemy za rozmowę.

Dodaj komentarz

*

code