Skontaktuj się z nami : 509-876-258
Do góry

„Jurajski Produkt Roku” i „Jurajskie Olimpy”

Regionalna Izba Przemysłowo-Handlowa w Częstochowie po raz kolejny przyznała nagrody w konkursie „Jurajski Produkt Roku”. Jest to największe wydarzenie gospodarcze Subregionu Północnego Województwa Śląskiego. Gala XXI edycji
konkursu odbyła się 4 listopada 2021r. w Hotelu Arche w Częstochowie.

Ideą konkursu „Jurajski Produkt Roku”, organizowanego przez Regionalną Izbę Przemysłowo-Handlową w Częstochowie, jest stworzenie przedsiębiorcom z regionu możliwości promowania nowoczesnych produktów i usług cechujących się wysoką jakością, oryginalnością i estetyką. Konkurs upowszechnia zasady rzetelnego prowadzenia działalności gospodarczej, a także wspiera i promuje lokalną przedsiębiorczość i inicjatywy gospodarcze. Daje firmom okazję zaprezentowania ich dorobku i osiągnięć.
Regionalna Izba Przemysłowo-Handlowa w Częstochowie jest również inicjatorem nagrody „Jurajskie Olimpy”, której celem jest nagradzanie i wyróżnianie osób, instytucji, organizacji, które poprzez swoją działalność społeczną i zawodową przyczyniły się do promocji Miasta Częstochowy i Regionu.
W konkursie „Jurajski Produkt Roku” zostały uhonorowane osiągnięcia aż 20 firm i instytucji, natomiast statuetki „Jurajskie Olimpy” zostały wręczone 4 zasłużonym osobom promującym nasz region. Lista nagrodzonych osób dostępna jest na stronie: www.riph.eu.
Galę uświetnił występem Zespół Pieśni i Tańca „Śląsk”.
Zarząd i Rada RIPH w Częstochowie pragną serdecznie podziękować wszystkim partnerom wspierającym konkurs „Jurajski Produkt Roku” 2021.

Dodaj komentarz

*

code