Skontaktuj się z nami : 509-876-258
Do góry

IKEA w Częstochowie jeszcze bliżej mieszkańców

BIZNES. W Galerii Jurajskiej otwarto pierwsze w woj. śląskim Studio Planowania IKEA

Częstochowa znalazła się na mapie miejsc, gdzie IKEA testuje nowe punkty spotkań z klientami. Dzięki Studiu Planowania IKEA, które w środę 3 listopada 2021 r. zostało otwarte w Galerii Jurajskiej, mieszkańcy będą mogli zapoznać się z asortymentem sieci, skorzystać ze wsparcia ekspertów IKEA oraz złożyć zamówienie do Punktu Odbioru Zamówień w Częstochowie.
– Fundamentem działalności IKEA jest zrównoważony rozwój, a także wszystko to, co mieści się w haśle „IKEA bliżej niż myślisz”. Nowa inicjatywa jest jedną z odpowiedzi na te cele. Studio Planowania IKEA w Częstochowie pozwoli zapoznać się z wybranym asortymentem IKEA, funkcjonalnymi i przyjaznymi dla planety rozwiązaniami, ale także otrzymać wsparcie specjalistów IKEA w urządzaniu swojej własnej przestrzeni – podkreśla Magdalena Krokowska-Wicherek, dyrektor regionu IKEA.
Tym samym klienci na terenie Częstochowy będą mogli zaplanować i zamówić towar w Studio Planowania IKEA w Galerii Jurajskiej przy alei Wojska Polskiego 207, a następnie odebrać go w Punkcie Odbioru Zamówień IKEA przy ul. Bór 67/69.
W najbliższym czasie na terenie Polski będzie działać łącznie osiem Studiów Planowania IKEA. Ten w Galerii Jurajskiej w Częstochowie (otwarty jest w godz. od 10.00 do 22.00) jest pierwszym w woj. śląskim. Drugi będzie działał w Galerii Gemini Park Bielsko-Biała, a jego otwarcie planowane jest na początek listopada 2021 roku.
Studio Planowania IKEA w Galerii Jurajskiej to przestrzeń 99 m2 zaprojektowana przez IKEA w taki sposób, by wygodnie oraz z zachowaniem wszelkich środków ostrożności przeprowadzić rozmowę z klientem. Na miejscu będzie można skorzystać z usług i doradztwa w kwestii wyposażenia wnętrz. Zaprojektowanie kuchni lub szafy nie zawsze jest łatwe. Projektanci z chęcią pomogą w tym zadaniu i zaplanują rozwiązanie dopasowane do indywidualnych potrzeb. Jednym z nich są meble modułowe IKEA, które dają wiele możliwości kombinacji i zestawień. Pracownicy Studia pomogą w ich wyborze, doradzą, co najlepiej sprawdzi się w danej przestrzeni oraz podzielą się swoją wiedzą. Usługa jest kompleksowa, ponieważ pomoc dotyczy także potrzebnych dodatkowych świadczeń, w tym zamówienia transportu do domu lub Punktu Odbioru Zamówień w Częstochowie. Po wygenerowaniu zamówienia płatność odbywa się za pośrednictwem linka, który wysyłany jest na urządzenie klienta (komputer lub smartfon).
– W rozwoju oferty Galerii Jurajskiej stawiamy na doskonale znane, popularne wśród klientów marki, ale także na świeże koncepty, jakie te brandy proponują odbiorcom. Nowy format IKEA, który właśnie lokalnie debiutuje w naszym centrum handlowym, idealnie łączy te dwa elementy, wzbogacając nasz segment „home” o unikalną w północnej części województwa śląskiego ofertę usługowo-handlową. Ta dopełnia już zastaną, bardzo szeroką propozycję – mówi Anna Borecka-Suda, wicedyrektor Galerii Jurajskiej. (oprac. red.)

Dodaj komentarz

*

code