Skontaktuj się z nami : 509-876-258
Do góry

Gdzie legalnie oglądać filmy i seriale w sieci?

W ostatnich latach na nowo pokochaliśmy filmy i seriale. Liczne premiery skutecznie przyciągają nas przed ekrany komputerów i telewizorów. Lubimy wybierać to, co najlepsze. Wybierając kasyno, interesuje nas bonus bez depozytu. Wybierając platformę filmową, patrzymy szczególnie na bogatą ofertę. Gdzie możemy oglądać najnowsze i najlepsze produkcje? Wybierz platformę, która będzie dla Ciebie najlepsza!

Netflix
To z całą pewnością obecnie najpopularniejsza platforma streamingowa w Polsce. Aby skorzystać z Netflixa, należy wykupić abonament. Jego cena zależna jest od wybranego przez nas pakietu. Do wyboru mamy plan podstawowy dla jednej osoby, standardową wersję HD dla dwóch osób, jak również plan premium Ultra HD dla czterech użytkowników. Każda opcja obejmuje nieograniczony wybór filmów, seriali i programów, które można oglądać na laptopie, telewizorze, smartfonie lub tablecie.

HBO GO
Witryna oferuje ponad 800 filmów i 200 filmów, w tym wiele zniżek dla dzieci. Jest też sporo nowości, wszystkie treści w języku polskim. Z HBO GO można korzystać z laptopa, telewizora, smartfona czy tabletu. Co ciekawe, można go oglądać na dwóch urządzeniach jednocześnie.

Amazon Prime
Zdobywająca ogromną wręcz popularność w USA platforma Amazon Prime Video to zupełna nowość na naszym rynku. Jest ona podobnie jak Netflix, czy HBO GO płatna. Pierwszy tydzień dla wszystkich użytkowników jest darmowy. Po tym czasie możemy zrezygnować lub zakupić miesięczną subskrypcję. Z samej platformy można korzystać jednocześnie na trzech urządzeniach.

Apple TV+
Usługa ta została zaprojektowana z myślą o urządzeniach marki Apple, ale jest również dostępna na niektórych telewizorach (Samsung, LG, Sony). Niestety nie ma aplikacji na Windowsa i Androida. W związku z tym z usługi można korzystać za pośrednictwem przeglądarek takich jak Chrome i Firefox.

Player PL
Na tej platformie przede wszystkim można oglądać oryginalne filmy i seriale tejże stacji telewizyjnej. Co ciekawe to jedno z nielicznych miejsc, w którym można to oglądać bezpłatnie. Dodatkowo TVN pozwala oglądać filmy na żądanie, za co pobierana jest opłata. Do wyboru jest kilka atrakcyjnych pakietów. To dzięki temu za niewielką opłatą możemy oglądać seriale i programy wcześniej niż w telewizji oraz mieć nieograniczony dostęp do wielu kanałów telewizyjnych w bogatej bibliotece.

TVP VOD
Zaletą TVP VOD jest to, że możesz wybrać wiele ciekawych pozycji. Na tej platformie można bezpłatnie oglądać nie tylko wybitne dzieła naszego rodzimego kina, ale także bezpłatne hity, międzynarodowe. Zdecydowaną wadą jest fakt, że przed każdym materiałem znajduje się dość długi blok reklamowy.

Ipla
Oferta na stronie Ipla dotyczy przede wszystkim polskiej kinematografii i naszych seriali. Większość materiałów można przeglądać bezpłatnie, ale można też wykupić abonament lub zdecydować się na jednorazowy dostęp do wybranych dzieł. W tym przypadku również musimy przeczekać długie bloki reklamowe przed i w trakcie seansu.

Vod.pl
Jest to usługa streamingowa Onetu. Dodatkowo nie musisz kupować abonamentu, aby z niej korzystać. Materiały dostępne na platformie są bezpłatne, ale za niektóre filmy trzeba zapłacić. Wadą jest to, że jest kilka minut reklam, których nie można pominąć.

Na co się zdecydować? Jest to kwestia bardzo indywidualna. Najlepiej zapoznać się z poszczególnymi bibliotekami, które są udostępniane w poszczególnych miejscach. Jedno jest natomiast pewne. W każdym z tych przypadków spędzisz bardzo dobry czas, wciągając się w fabułę Twojego ulubionego filmu lub serialu.

Dodaj komentarz

*

code