Skontaktuj się z nami : 509-876-258
Do góry

Ellman – elegancja i wygoda dla każdego mężczyzny

Z Elżbietą Ziółkowską, przedstawicielem marki Ellman, rozmawiamy o pasji, z którą od lat buduje markę odzieżową specjalizującą się w produkcji formalnej odzieży męskiej, m.in. cieszących się uznaniem w całym kraju garniturów.

JURA LIVE: Jak rozpoczęła się pani przygoda z branżą odzieżową?
Elżbieta Ziółkowska: Zaczęło się od pasji, za którą stały doświadczenie, upór i ogromna chęć rozwoju. Z tej pasji powstała firma handlowa ELLSTONE, przez wiele lat współpracująca z wieloma polskimi producentami, której inspiracją był dobrze ubrany mężczyzna. Od 20 lat u jej podstaw leżą dwa elementy: z jednej strony ogromne doświadczenie, co przekłada się na dbałość o każdy szczegół, z drugiej – tradycja zawsze eleganckiej i modnej mody włoskiej.

JL: Obecnie to dynamicznie rozwijająca się uznana polska marka odzieżowa.
E.Z.: Jesteśmy firmą z Częstochowy, lecz sklepy oraz kontrahentów posiadamy w całej Polsce. Cieszę się, że nasz trud i praca zostają docenione. Obecnie specjalizujemy się w produkcji i sprzedaży klasycznej odzieży męskiej. Nasza firma – grupa odzieżowa – oparta jest na trzech filarach. Są to: 1. Ellstone – produkcja na potrzeby własne oraz dla kontrahentów krajowych, 2. dystrybucja wysokiej klasy odzieży w multibrandowych sklepach Ellman oraz trzeci, najnowszy filar – na razie ciągle jeszcze w budowie – sklep internetowy eFacet.pl, który docelowo będzie oferował szereg artykułów dla mężczyzn i chłopców. Co warte podkreślenia, nie będą to tylko artykuły odzieżowe. Chcę podkreślić, że wszystkie nasze kolekcje szyte są w Polsce, w renomowanych zakładach produkcyjnych. Uważam, że nie mamy powodów do kompleksów. Tkaniny sprowadzamy od najlepszych producentów z całego świata, głównie z Włoch i Hiszpanii.

JL: Do jakiej grupy wiekowej skierowane są państwa kolekcje?
E.Z.: Oferowana w naszych salonach ELLMAN w Częstochowie i Sosnowcu kolekcja jest gwarancją nieskazitelnego wyglądu klienta bez względu na jego wiek czy sylwetkę. Sprzedawane produkty, m.in. garnitury, marynarki, okrycia i koszule, wykonane są z doskonałej jakości tkanin, które spełniają najwyższe standardy. Klient, który do nas trafi, zostanie ubrany od stóp do głów. I to dosłownie (uśmiech). Może skorzystać bowiem również z szerokiego asortymentu spodni, obuwia oraz dodatków: krawatów, much, poszetek, spinek, pasków, szelek, skarpet oraz swetrów.

JL: Czyli państwa salon kompleksowo zaspokoi modowe potrzeby każdego mężczyzny.
E.Z.: Tak, wyróżnia nas bowiem bardzo szeroki asortyment, a także unikatowość i współczesne wzornictwo, łączone z linią biznesową, ślubną i casualową. W ofercie posiadamy standardowe kolory, jak granat, niebieski i czerń, oraz bardzo duży wybór tak modnych obecnie różnorodnych krat na garniturach, spodniach, kamizelkach oraz płaszczach. Mężczyźni wybierający zakupy w naszym salonie ELLMAN w Częstochowie przy ul. św. Rocha 230 A mają do wyboru stylizacje na każdą okazję – obecnie dużym powodzeniem cieszy się nasza oferta studniówkowa. Różnorodność fasonów i dbałość o detale oraz ciekawa kolorystyka asortymentu są wizytówką marki. Klienci będą mieli okazję przekonać się o tym także w lutym podczas Targów Ślubnych w Częstochowie, w których będziemy uczestniczyć i na które oczywiście zapraszamy nie tylko nowożeńców, ale wszystkich zainteresowanych modą ślubną.

JL: W państwa salonie bardzo dużą wagę przywiązujecie również do wysokiej jakości obsługi klienta.
E.Z.: Naszą dewizą jest indywidualne podejście do klienta. Z przyjemnością zapraszamy na bezpłatne konsultacje wizerunkowe. Chętnie dzielimy się z klientami naszą wiedzą i wieloletnim doświadczeniem. Staramy się sprostać oczekiwaniom klienta ceniącego sobie klasykę, ale też nie zapominamy o potrzebach modowych nowoczesnego mężczyzny. Niezwykle istotne jest, aby eleganckie ubranie było idealnie dopasowane w taki sposób, aby klient czuł się w nim naturalnie, komfortowo i swobodnie oraz doskonale się w nim prezentował. Zadowolenie naszego klienta jest najważniejsze.

JL: Dziękuję za rozmowę.

Dodaj komentarz

*

code