Skontaktuj się z nami : 509-876-258
Do góry

Cyberpunk 2077 – ciekawostki, o których mogłeś nie mieć pojęcia

Wielkimi krokami zbliża się długo zapowiadana premiera. Być może czytasz ten artykuł już po dacie, na którą czekały miliony graczy na całym świecie. Cyberpunk z całą pewnością jest rozgrywką wartą uwagi. Nie bez powodu przyciąga aż tyle osób. W tym artykule przedstawiamy kilka interesujących ciekawostek. Lubisz wszelkie nowinki dotyczące gier? Koniecznie czytaj dalej, co mamy do przekazania!

Przedpremierowe nagrody!
Lubisz darmowe 77777 bez rejestracji? Bardzo możliwe, że również polubisz taką właśnie rozgrywkę. Tak, jak wspomnieliśmy na wstępie, gra Cyberpunk 2077 spotkała się z niesamowitym odzewem fanów i dziennikarzy. Co ciekawe już w trakcie Gamescom 2020 otrzymała wiele nagród i wyróżnień. Tytuł polskiego studia zyskał liczne odznaczenia: najlepsza gra Gamescom, gra najbardziej wyczekiwana przez graczy, najlepsza gra RPG, najlepsza gra na PlayStation i najlepsza gra na PC.

8 lat ciężkiej pracy!
Twórcy gry deklarują, że prace nad produkcją trwają już 8 lat. To wręcz niewyobrażalny wynik. Trudno wyobrazić sobie, ile godzin zajmowały poszczególne etapy. Dla porównania dodamy, że gra taka jak Assassin’s Creed tworzona jest około 3 lata. To ogromna różnica. No cóż, głęboko wierzymy, że było to poświęcenie godne naszych oczekiwań!

Ogromne dzieło produkowane przez osoby z całego świata
Przede wszystkim za produkcję odpowiedzialne są studia w Warszawie, Wrocławiu i w Krakowie. Ale to nie wszystko! Prace prowadzono również w innych państwach! Studio zaangażowało twórców z całego świata! Trzeba także w tym momencie podkreślić, że takie rozwiązanie jest skutkiem pandemii, która utrudniała poruszanie się po świecie. Praca zdalna nad grą z całą pewnością przejdzie do historii.

Polska produkcja ze światowej klasy gwiazdą!
Keanu Reeves, to właśnie ten znany aktor pojawi się w jednym, z najbardziej porywających wątków tejże produkcji. Będzie odgrywał rolę Johny’ego Silverhanda. Jesteśmy pewni, że samego aktora poznałeś chociaż w jednym z filmów, takich jak Matrix, Dom nad jeziorem czy też Johnego Wicka.

Kilka słów o muzyce w grze
W tej fascynującej rozgrywce usłyszymy również między innymi szwedzki zespół Refused. Wykonuje on muzykę punkową, która idealnie ma wpasować się w klimat naszej gry. W świecie Cyberpunk 2077 poznamy ich jako zespół Samurai. W sieci krążą plotki, że to będzie również bardzo ważny element historii, która ma nas porwać. Trzeba jednak pamiętać, że to nie jedyna muzyczna atrakcja. Podczas gry będziemy mogli posłuchać piosenkarki Grimes. Jest to obecna żona Elona Muska. Kobieta wcieli się w postać Lizzy Wizzy.
Ta długo zapowiadana premiera z całą pewnością elektryzuje graczy na całym globie. Już sama przedsprzedaż mówi wiele o sukcesie producenta. 8 – letni proces produkcji sprawia, że nasze oczekiwania są bardzo wysokie. Czekamy na rozgrywkę na najwyższym poziomie. Sama gra będzie dostępna zarówno na PC, xBoxa oraz Playstation. Już 10 grudnia będziemy mieli możliwość sprawdzenia, jak wygląda długo zapowiadane uniwersum. Mamy też nadzieję, że CD Projekt nie zmieni po raz kolejny daty premiery. Oczywiście jak najbardziej chcemy, aby sama gra była dopracowana nawet w najmniejszych szczegółach. Pozostaje jednak pytanie, czy rzeczywiście tak się stanie. Pierwsze osądy będziemy mogli wydać zaraz po premierze. No, chyba że czytasz ten artykuł później. Bardzo możliwe, że już wiesz, jak dokładnie ta sprawa wygląda.

Dodaj komentarz

*

code