Skontaktuj się z nami : 509-876-258
Do góry

Bezpłatna szkoła rodzenia

Miejski Szpital Zespolony zaprasza mieszkanki Częstochowy do udziału w kolejnej edycji szkoły rodzenia organizowanej w ramach programu edukacji przedporodowej.

Program adresowany jest do częstochowianek między 21. a 26. tygodniem ciąży i ma na celu wszechstronne przygotowanie kobiety ciężarnej i osoby towarzyszącej do bezpiecznego i aktywnego porodu z wykorzystaniem naturalnych metod łagodzenia bólu porodowego oraz połogu, karmienia naturalnego i opieki nad noworodkiem.

Podczas spotkań przyszli rodzice dowiedzą się, jak dbać o siebie oraz troszczyć się o zdrowie i bezpieczeństwo swojego dziecka. Szpital zapewni także możliwość zapoznania się z pracownikami i rozmieszczeniem Oddziału Ginekologiczno-Położniczego przy ul. Mickiewicza 12.

Osoby zainteresowane udziałem w zajęciach na pierwszym spotkaniu będą musiały wypełnić pisemne zgłoszenie uczestnictwa w zajęciach i przedstawić kartę przebiegu ciąży i ostatni wynik USG oraz dostarczyć decyzję osoby prowadzącej ciążę dotyczącą wykonywania przez kobietę ciężarną ćwiczeń gimnastycznych. Decyzja powinna być wydana nie wcześniej niż na 10 dni przed rozpoczęciem zajęć.

Zajęcia rozpoczną się w październiku i będą odbywać się raz w tygodniu. Kobiecie może towarzyszyć jedna osoba.
Zapisy telefoniczne przyjmowane są od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-14.00 pod numerem telefonu 34 370 24 39.

Na podstawie informacji z Wydziału Zdrowia UM

Dodaj komentarz

*

code