Skontaktuj się z nami : 509-876-258
Do góry

Anna Rozenberg i „Maski pośmiertne”

W najbliższy piątek, 30 lipca Ośrodek Promocji Kultury „Gaude Mater” zaprasza na spotkanie z pochodzącą z Częstochowy pisarką i redaktorką. Pretekstem jest jej debiutancka powieść „Maski pośmiertne”, pierwszy tom serii o inspektorze Davidzie Redfernie.

Anna Rozenberg – redaktorka, pisarka, ekonomistka z podróżniczym zacięciem, pochodzi z Częstochowy, na co dzień mieszka i pracuje w Wielkiej Brytanii. Jest czterokrotną laureatką konkursu na opowiadanie w ramach Międzynarodowego Festiwalu Kryminału we Wrocławiu. Literacko zadebiutowała bajką terapeutyczną dla dzieci na łamach częstochowskiego tygodnika 7Dni. Jej opowiadania ukazały się w antologiach „Czas zbrodni” (2015) oraz „Nikomu się nie śniło” (2017).
W marcu 2021 roku nakładem wydawnictwa Czwarta Strona Kryminału ukazała się jej debiutancka powieść zatytułowana „Maski pośmiertne”. Jest to pierwszy tom serii o inspektorze Davidzie Redfernie.
Autorka na co dzień prowadzi portal redakcje.com.pl, gdzie pomaga szlifować teksty literackie i komercyjne. Każdą wolną chwilę wykorzystuje na czytanie kryminałów, egzotyczne wyprawy i głaskanie kotów, których jest niekwestionowaną wielbicielką.
Więcej o spotkaniu i debiutanckiej powieści na stronie OPK https://gaudemater.pl/spotkanie-autorskie-z-anna-rozenberg/
Wytyczne sanitarne obowiązujące osoby odwiedzające Ośrodek Promocji Kultury można znaleźć na specjalnie przygotowanej podstronie. https://gaudemater.pl/wytyczne-dla-odwiedzajacych/
Wstęp bezpłatny.

Dodaj komentarz

*

code